انجمن تجارت الکترونیک ایران گولد
طراحی سایت تشریفات عروسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن تجارت الکترونیک ایران گولد (http://frm.iran-gold.com)
+-- انجمن: انجمن وب هاستینگ (http://frm.iran-gold.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: طراحی سایت (Web Site Design) (http://frm.iran-gold.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: طراحی سایت تشریفات عروسی (/showthread.php?tid=5736)طراحی سایت تشریفات عروسی - sara1400 - 2019/03/31

طراحی سایت تشریفات مجالس
آیا می دانستید که طبق آمارهای اخیر بیش از 78 درصد افراد در زمان پس از تصمیم گیری برای برگزاری مجالس تا قبل از برگزاری مراسم حتما در فضای اینترنت و وب جستجو می کنند. جستجوی این افراد به علل مختلفی می تواند انجام شود، که برخی از این علل عبارتند از:
گرفتن ایده در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم
جستجو در مورد کلیه عوامل خدماتی مورد نیاز برای برگزاری جشن از قبیل باغ یا سالن، آتلیه یا فیلم برداری، رستوران، شیرینی فروشی، تشریفات مجالس و ...
اگر می خواهید شما هم جزئی از یافته ها و جزئی از نتایج جستجو باشید، به شما توصیه می کنیم که حتما به داشتن یک وب سایت جذاب، وب سایتی که در بین سایرین نظر افراد را جلب کند، فکر کنید.

مهم ترین قسمت در طراحی وب سایت تشریفات مجالس
در طراحی یک وب سایت تشریفات مجالس به ترتیب نکات زیر مهم ترین قسمت ها هستند.
مهم ترین مساله برای طراحی وب سایت تشریفات، طراحی یک گرافیک منحصر بفرد برای صفحه اصلی است، علت در این است که افراد از شرکت های تشریفات زیبایی، شکوه، نظم و خصوصیاتی از این قبیل را انتظار دارند و صفحه اصلی سایت بایستی برانگیزاننده این خصوصیات باشد.
نشان دادن خلاصه ای از خصوصیات آن شرکت تشریفاتی از جمله انواع خدمات آن شرکت در صفحه اصلی و این از آن جهت است که فرد با دیدن انواع خدمات این شرکت، سریع به سراغ مهم ترین خدمت و یا مهم ترین جزء مورد نظرش برود، از جمله این خدمات می توان به گل آرایی، ظروف پذیرایی، میز و صندلی و مبلمان پذیرایی، سورپرایز مجالس، سقف ها و تزئینات و غیره اشاره نمود.
قرار دادن ویدئو یا کلیپ اصلی شرکت تشریفاتی روی صفحه اصلی.
در طراحی وب سایت تشریفات مجالس اولین موضوع اهمیت وجود شماره تلفن ها و آدرس دقیق است و وجود یک Call to action جهت دعوت مشتری به تماس و برقراری ارتباط بسیار ضروری می باشد.
مورد مهم دیگر این است که در وب سایت تان در قالب زیبا ترین طراحی های سفره عقد، زیباترین گل آرایی، و مطالبی از این قبیل که می تواند مشتریان مورد نظر شما را به شما برساند، عکس و توضیحات بگذارید، که این عکس ها می تواند از جمله نمونه کارهای خودتان باشد یا صرفا جهت ایده دادن به مشتریان باشد.
برای یک شرکت تشریفات مجالس نمونه کار نقش بسیار مهمی در جلب توجه و نظر مشتری دارد، در موارد مختلف زمینه خدماتتان نمونه کارهای خود را بصورت فیلم یا عکس ارائه دهیدکه خود و باشگاه ورزشی تان را بطور دقیق در وب سایت معرفی کنید و افراد را ترغیب کنید تا از مجموعه و باشگاه شما دیدن کنند. در این قسمت می توانید از رشته های ورزشی متنوعی که در باشگاه شما تدریس می شوند صحبت کنید، می توانید از اساتید مختلف باشگاه تان و روزهایی که در باشگاه حضور دارند صحبت کنید.
در مورد زمینه های مختلفی که بصورت تخصصی کار می کنید یا در مورد وجه تمایزتان نسبت به رقبا در قسمت درباره ما بطور کامل توضیح دهید تا مشتری راحت تر تمایزات شما را درک کند و با احتمال بیشتر شروع به برقراری ارتباط با شما نماید.
مشتریان بالقوه آنلاین را با استفاده از شرایط و تخفیفات خاص تشویق کنید تا آنها را ترغیب به حضور یا تماس در مورد شرایط و تخفیفات کرده باشید.
حتما از رسانه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام استفاده کنید و حتما افراد را به سایت تان دعوت کنید، همچنین سایت تان نیز به رسانه های اجتماعی متصل باشد و مثلا فرد از سایتتان بتواند به کانال اینستاگرام شما بیاید.

مزیت داشتن یک وب سایت تشریفات مجالس
ایجاد دید کلی نسبت به آن شرکت تشریفات و مجالس و سطح کار آن
نمایش رزومه عقد قرارداد با شرکتها و سازمانهای بزرگ- جهت افزایش درآمد
معرفی کلیه انواع خدمات قابل اجرا برای مشتری و وجود توضیحات و تصاویر کامل و کافی برای هر یک از خدمات
معرفی و نشان دادن نمونه کارها
امکان ارسال نظر کاربران نسبت به مدلها، تصاویر و ویدئوهای نمونه کارها
امکان انتشار تصویرتان در رسانه های اجتماعی
داشتن قسمت درباره ما و نمایش آن به مشتریان بالقوه
نمایش قسمت تماس با ما
بهترین پیشنهادات برای برگزاری سالگرد ازدواج بعد از این  که مراسم عروسی برگزاری می شود تنها خاطرات یک تشریفات لاکچری است که باقی مانده است. اما در کنار این ها هر سال با برگزاری یک سالگرد به یاد ماندنی می توانید آن خاطرات را زنده کنید.
اگر می خواهید امسال سالگرد ازدواج متفاوت تری نسبت به سال های پیش داشته باشید این قسمت از نمناک را که بهترین و جالبترین ایده ها را برای برگزاری سالگرد ازدواجتان ارائه می کند از دست ندهید.
سالگرد ازدواج : برای برگزاری سالگرد ازدواج به بهترین نحو چه کنم
یکی از بهترین اتفاق های زندگی مشترک رسیدن به تاریخ سالگرد ازدواج و تدارک هدیه و برگزاری مهمانی است. اگر شما هم در آستانه ی رسیدن به این تاریخ مهم و به یادماندنی زندگی تان هستید پیشنهادهای ما را از دست ندهید .
یک جشن دونفره بگیرید 
اگر قصد دارید اولین سالگرد ازدواج تان را جشن بگیرید، بهتر است تدارک یک جشن دونفره را ببینید. البته می توانید به یک مهمانی بزرگ با دوستان و خانواده هم فکر کنید، اما حتما یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره داشته باشید و از المان های عاشقانه ای که در یک سال داشتید و مورد علاقه و توجه همسرتان بوده است استفاده کنید. مثلا اگر به خوراکی یا گل خاصی علاقه دارد آن را تهیه کنید و در جاهای مختلف خانه که بیشتر به سراغ آن می رود قرار دهید؛ مثل کمد لباس، کابینت آشپزخانه و یا حتی داخل کیف شخصی اش. این چیزها را به عنوان هدیه اصلی در نظر نگیرید، اما می توانید از آن به عنوان یک بازی عاشقانه یا یک سورپرایز کوچک اما هیجان انگیز استفاده کنید .

[تصویر:  2.png]

یک عکس نوستالژیک ...
یک کار زیبا و جذاب دیگری که می توانید بکنید استفاده از عکس هایی است که در مکان ها، مناسبت ها و حتی زندگی روزمره از خودتان گرفته اید. این ایده می تواند برای همسرتان بسیار خوشحال کننده و نوستالژیک باشد. تعدادی از خاطره انگیزترین عکس هایتان را انتخاب کنید و آن ها را چاپ کنید و بعد به تعداد همان ها بادکنک های هلیومی تهیه کنید. این بادکنک ها به سقف می چسبند و می توانید عکس ها را با پانچ سوراخ کنید و به نخ یا روبانی که به بادکنک ها بسته اید آویزان کنید و در اتاق خواب تان بالای تخت خواب نصب کنید تا یک منظره رومانتیک و هیجان انگیز خلق کنید و در نهایت با یک شام دو نفره یا در منزل یا رزرو یک رستوران یا کافه مورد علاقه تان برنامه را کامل کنید. اگر به جایی که اولین بار همدیگر را دیده اید دسترسی دارید آن هم می تواند گزینه مناسبی باشد. 
دوباره خاطره ساز شوید !
اگر دل تان می خواهد در جشن سالگرد ازدواج تان مهمان داشته باشید بهتر است در انتخاب مهمان هایتان دقت زیادی کنید، دوستان صمیمی و نزدیک و خانواده تان بهترین گزینه برای دعوت شدن به این جشن هستند. چون شما باید در این جشن راحت و خوشحال باشید، پس تا حد ممکن از دعوت کردن کسانی که با آن ها رودبایسی دارید و حضورشان شما را معذب می کند خودداری کنید تا بتوانید به راحتی در این جشن خوشحالی و شادی کنید. بهتر است جشن را در خانه برگزار کنید تا حس صمیمیت بیشتری داشته باشد، سعی کنید تا می توانید این روز را خاطره انگیز کنید پس به علاقه مندی های همسرتان توجه زیاد داشته باشید. از انتخاب مهمان ها گرفته تا منویی که برای غذا تهیه می کنید. بهتر است یک کیک سفارش بدهید و یک جمله خلاقانه روی آن بنویسید و در انتخاب لباس بهتر است به روشن بودن و بلند بودن آن توجه کنید. می توانید از یک حلقه گل رنگی و طبیعی برای تاج سرتان هم بهره ببریدحتی می توانید این مراسم را در تالار عروسی یا یک باغ تالار عروسی با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، برگزار کنید 
یک هدیه ی دوست داشتنی 
بی اهمیت ترین چیزی که در تهیه هدیه سالگرد ازدواج مطرح است، قیمت و ارزش مادی آن است. لزوما یک هدیه میلیونی به تنهایی نمی تواند همسرتان را خوشحال کند. پس از چند مدت قبل از تاریخ سالگرد ازدواج تان مدام حواس تان باشد که اگر چیز خاصی در لیست نیازمندی های همسرتان است یا اینکه مدت ها به چیزی علاقه نشان می دهد که به هر دلیلی آن را تهیه نمی کند شما به عنوان هدیه انتخاب کنید .
یک سفر به یادماندنی 
پیشنهاد هیجان انگیزتر سفر است که همیشه می تواند گزینه ی خوبی باشد. رزرو کردن یک هتل در یک شهر دوست داشتنی که ترجیحا دریا داشته باشد می تواند برای چند روز شما را از هیاهوی زندگی کاری دور کند و همان حس و حال رومانتیک روزهای آشنایی و اول زندگی مشترک را به شما بدهد. نحوه دادن هدیه ای هم که در نظر دارید به تنهایی می تواند یک امتیاز مثبت باشد. بازی هایی که می توانید با هدیه تان و نوع تقدیم کردن آن به همسرتان انجام بدهید گاهی از خود هدیه جالب تر است . مثلا پست کردن هدیه به محل کار، یا هماهنگ کردن با دوستان نزدیک تان برای یک سورپرایز ویژه در یک محیط عمومی مثل مرکز خرید هم می تواند در لیست کارهایی باشد که می توانید انجام دهید .
کارت هایی زیبا برای همسرتان درست کنید
کارت های کوچک رنگی درست کنید و دلایلی که به خاطر آن ها همسرتان را دوست دارید روی آن ها مختصر بنویسید و در نهایت آن ها را در یک جعبه رنگی یا حتی یک شیشه خالی قرار دهید و آن را ربان های پارچه ای تزیین کنید .از عکس های خود نیز می توانید استفاده کنید، عکس ها را از آلبوم در آورید و زیر شیشه میز بچینید یا اینکه آن ها را با گیره های فانتزی به بند ها یا طناب های فانتزی بیاویزید .همین طور می توانید خودتان کارت های تبریکی برای همسرتان درست کنید، روش درست کردن سه کارت تبریک بسیار زیبا در اینجا قرار داده شده است .
گل مورد علاقه همسرتان
همین طور می توانید گل مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید و در گلدانی که مخصوص این روز درست کرده اید قرار داده روی میز بگذارید . برای برگزاری سالگرد عروسی می توانید از موسسات تشریفاتی مانند تالار تشریفات عروسی عقیق نیز استفاده کنید.