امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Online Franchise
سلام دوستان،
بعد یک وقفه نسبتا طولانی در تجارت الکترونیک، تصمیم گرفتم با یک شرکت آمریکایی در زمینه Franchise شروع به کار کنم. البته منظور از تجارت الکترونیک Network هست. خب بالاخره استارت رو زدم و خوشبختانه امروز اولین دریافت رو داشتم. 60$ اولین دریافتی من از شرکت Global Online Franchise هست که راضیم و در آینده بیشتر هم خواهد شد.
بنابراین اگه به دنبال یک کار:
با سرمایه اولیه کم،
با ساعت کاری کاملا انعطاف پذیر،
با روزانه حداکثر 2 ساعت کار کردن،
بدون فروش حتی یک جنس ساده!!!،
بدون احتیاج به هیچ مهارت خاصی،
فقط با یک copy و paste ساده،
با امکان کنسل کردن در هر موقعی،
با درآمد بسیار خوب؛ حتی تا روزی 250$،
با کسب درآمد روزانه،
قابلیت برداشت وجه از طریق چک یا انتقال به هر بانک در دنیا،

و ....
هستید حتما این تاپیک رو دنبال کنید.
تنها نیاز برای شروع، داشتن یک حساب Paypal هست که فکر نمی کنم خیلی مشکل حادی برای ایرانی ها باشه.

خب برای پست اول کافی هست.

آها راستی اینم لینک برای شروع کار برای دوستان علاقمند:

http://ur-earn.net/index.php/en/

راستی، اثبات دریافت یادم رفت:

[تصویر:  Proof%201.jpg]

ارادتمند.
[b]روزگار آینه را محتاج خاکستر کند.[/b]
پاسخ
ظاهرا" لینک که شما معرفی کردید باز نمی شود.
اگر دروغ می رهاند ، راستی همیشه رهاننده است.
پاسخ
(2015/12/16, 11:01 AM)hamed نوشته است: ظاهرا" لینک که شما معرفی کردید باز نمی شود.

سلام آقا حامد،
لینک زیر رو چک کنین:

http://www.cashflowconversions.com/?id=vhb

اگه باز نشد با قندشکن  Big Grin  امتحان کنین.
پاسخ
چقدر طول کشید تا اولین دریافتی را داشتی؟
پاسخ
(2015/12/19, 05:28 PM)hamed نوشته است: چقدر طول کشید تا اولین دریافتی را داشتی؟

سلام،
والا اگه زمانی رو که صرف تجربه و پیدا کردن راه صحیح کسب Prospect رو در نظر نگیریم، حدود 1 ماه. ولی در مجموع اولین دریافتی 3 ماه طول کشید. یعنی دو ماه طول کشید بفهمم از کجا باید Prospect فعال بگیرم. الان هم به خاطر نزدیکی به کریسمس کار اصلی رو متوقف کردم تا بعد از تعطیلات که دوباره شروع کنم.
پاسخ
سایتی که معرفی کردی این سود رو بابت چه چیز و از کجا پرداخت می کنه؟
پاسخ
(2015/12/20, 06:34 PM)hamed نوشته است: سایتی که معرفی کردی این سود رو بابت چه چیز و از کجا پرداخت می کنه؟

سلام،
این کار بر اساس CPA هست. همون Cost Per Action که هیچ جنسی خرید و فروش نمی شه و شما با فروش Franchise های سیستم به سود می رسید. در واقع مثل مک دونالد، تو مک دونالد شما عملا غذا نمی خورید بلکه یک Franchise از اون می خرید. به این معنی که سیستم مک دونالد رو به بقیه پیشنهاد می دید تا اونها هم برن و Franchise بخرن و این سیستم ادامه پیدا می کنه. شما با Franchise ای که انجام می دید به سود می رسید.
همون Network مارکتیک هست ولی به نوعی جدیدترش، یعنی بدون فروش جنس ولی با فروش Franchise به بقیه.
پاسخ
خب بالاخره این مقدار به حساب بانکم هم واریز شد. البته نامردها خیلی از سر و ته مبلغ زدن ولی خب برای شروع کار بد نیست.

[تصویر:  Proof%201-1.jpg]
پاسخ
خب چه سودی برای این سایت دارد که پول پرداخت می کند. نتورک ها بابت هر زیر مجموعه سود کلانی به حساب آنها واریز می شود.
پاسخ
(2015/12/29, 07:40 PM)hamed نوشته است: خب چه سودی برای این سایت دارد که پول پرداخت می کند. نتورک ها بابت هر زیر مجموعه سود کلانی به حساب آنها واریز می شود.

این همون CPA هست که گفتم. من درآمدم رو از هزینه ای که بابت عملکرد بقیه بدست میاد دریافت می کنم. من به یک نفر پرداختی دارم ولی تعداد زیادی به من پرداختی دارن! خب آخرش هم که معلومه، واسه من سود می مونه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان