امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی حساب پی پال
با اینکه شرکت پی پال ایران را تحریم کرده است و خدماتی به ایرانیان ارائه نمی دهد ولی داشتن اطلاعات جامع درباره این حساب خالی از لطف نیست.

پی‌پال ( PayPal) یک شرکت تجارت الکترونیکی در آمریکا و سامانه ای جهت انتقال وجه الکترونیکی آن به صورت بین المللی است. اولین بار پی پال کار خود را در سال 1998 در کالیفرنیا آغاز کرد. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و موبایل و بصورت آنی ممکن می‌سازد. گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایت‌های اینترنتی و کاربران ناشی از هزینه‌های اندک آن در قبال خدمات، کاربرد آسان و امکانات کم‌نظیر آن است.
یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی٬ دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.
پی پال در حال حاضر بیش از 230 میلیون حساب در سراسر جهان دارد که با 24 ارز اصلی جهان نیز کار می کند. سایتهایی که این حساب را جهت واریز و برداشت قبول می کنند بسیار در جهان رواج دارند که خرید در دنیای مجازی را بسیار ساده می کند.

مزایا:
* قابلیت اتصال به حساب بانکی و کارت اعتباری
* قابلیت شکایت و عودت وجه در صورت بروز اخلاف حساب
* رایج بودن این حساب در بیش از 80 درصد فروشگاه های جهان

معایب:
* عدم ارائه خدمات به ایرانی ها
* بالا بودن کارمزهای انتقال وجه با مقایسه به سایر حسابها
* نیاز به وریفای کردن حساب برای انتقال وجه

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.paypal.com مراجعه نمایید.
پاسخ
من یک حساب پی پال میخواهم
همچنین طریقه وریفای کردن راهم میخواهم بدانم من یک حساب خارجی دارم
پاسخ
اگر یک حساب خارجی داشته باشید و یک خط موبایل همان کشور را می توانید حساب پی پال را باز کنید. در غیر اینصورت باید حساب پی پال به صورت آماده بخرید که مبلغ آن با توجه به قدیمی بودن حساب متفاوت است.
اگر دروغ مي رهاند، راستي هميشه رهاننده است.
پاسخ
چقدر خووب.ممون دوستان از راهنمایی ها
پاسخ
بحث خیلی خوبی بود استفاده کردیم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان