امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت Kickstarter
#1
معرفی سایت Kickstarter
Kickstarter یک سرویس آنلاین است که به شما اجازه می دهد تا پروژه خلاقانه خود را ارسال کنید و از این طریق کمک های مالی برای شروع کار از دیگران دریافت کنید. این سایت بخشی از موج جدید خدماتی مشابه به نام "crowdfunding" است. اگر سازندگان پروژه 100 درصد بودجه مالی خود را دریافت نکنند، به هیچ پولی دست نخواهند یافت و پروژه لغو خواهد شد. این مقاله شما را از بهترین شیوه ها برای رسیدن به موفقیت در Kickstarter آگاه می کند.
رهنمودها و الزامات پروژه را مطالعه کنید
این می تواند برای یادگیری اینکه کدام نوع پروژه ها معمولا در این سایت موفق هستند بسیار مفید باشد. مهمترین جنبه شروع یک پروژه اطمینان از "انتظارات قابل تعریف" است. سرمایه گذاران باید قادر باشند به وضوح اهداف و انتظارات پروژه شما را درک کنند.
• Kickstarter به موسسات خیریه، جمع آوری پول برای هدفی اجتماعی یا پروژه های کسب و کار عمومی اجازه کار نمیدهد. این سایت تاکید زیادی بر پروژه های خلاقانه از هنرمندان، طراحان، نویسندگان، فیلمسازان، نقاشان و نوازندگان دارد.
1- در هنگام ارسال یک پروژه در این سایت پاداشی برای جذب سرمایه گذاران در نظر بگیرید
اگر پاداش جالبی ارائه دهید بسیاری از سرمایه گذاران تشویق می شوند. به عنوان مثال، بیشتر پاداش ها چیزی است که با پروژه مرتبط است مانند کپی CD، نقاشی، یا تصویر و غیره، که شما خلاقانه ایجاد می کنید. هرچه خلاق تر باشید، سرمایه بیشتری را می توانید جذب کنید.
2- یک داستان قانع کننده داشته باشید
اکثر افرادی که در پروژه های  این سایت سرمایه گذاری میکنند، به دلیل داستان پشت این پروژه و خالق پروژه قانع به انجام این کار شدند. مردم می خواهند بدانند که بر روی چه کسی سرمایه گذاری میکنند. ارائه اطلاعات مربوط به خودتان، ایده های شما و اهداف دقیق پروژه شما، احتمال جذب کمک های مالی را افزایش خواهد داد.
4- بودجه پروژه را به مراحل مختلف تقسیم کنید
اگر پروژه قیمت پله استیل شما دارای مراحل متمایز توسعه باشد، ممکن است بتوانید منابع مالی را به پروژه های مختلف تقسیم کنید. این می تواند تامین اهداف مالی برای هر مرحله از پروژه را آسان تر کند و اساسا می تواند به شما اجازه می دهد زمان بیشتری را صرف پروژه کنید تا هزینه های خود را دریافت کنید و همچنین با شروع مرحله اول پروژه خود ، از آن به عنوان انگیزه برای سرمایه گذاران بالقوه در مرحله بعدی استفاده کنید. اگر برای نمونه شما یک پروژه تولیدی در زمینه نرده استیل ساختمانی دارید باید نحوه سرمایه گذاری و سود بخش عمومی در این فرایند را مشخص کنید و به صورتی مراحل به هدف رسیدن پروژه خود را معرفی کنید که جذاب باشد.
5- اهداف بودجه واقع گرایانه ای برای پروژه های خود تعیین کنید
تمام پروژه های این سایت دارای یک مبلغ اهدایی به مقدار معین و یک زمان محدود از 1 تا 90 روز هستند. انتظار نداشته باشید بودجه شما در 1 یا 10 روز دریافت شود. اگر واقعا قادر به 90 رو زصبر کردن قبل از شروع پروژه خود هستید، بهترین فرصت برای دریافت 100٪ از اهداف مالی شما خواهد بود. به یاد داشته باشید اگر کل بودجه مالی خود را برآورده نکنید، به هیچ پولی دست نخواهید یافت.
6- بودجه مالی واقعی تعیین کنید
تعیین بودجه ای بزرگ، سرمایه دار را ممکن است برای شروع کار به شک بیاندازد. و همینطور تعیین بودجه کم هم میتواند آنها را به این فکر بیاندازد که آیا این مقدار برای راه اندازی پروژه کافی هست یا نه.
7- شما می توانید در این سایت هر تعداد پروژه که میخواهید شروع کنید
اگر با یک ایده موفق نباشید، ممکن است با دیگری موفق شوید. در حالی که فقط می توانید یک پروژه را در هر زمان شروع کنید، می توانید هم زمان پروژه های متعددی را در سایت داشته باشید.
پاسخ
#2
ممنون عالی بود توضیحات
[b][url=http://reetmic.net/]دانلود آهنگ های ایرانی[/url][/b]
[url=http://reetmic.net/]http://reetmic.net/[/url]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان