امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بادران گستران
من 2 سال هست که تو بادران فعالیت میکنم باید بگو این صنعت که جدیدا هم صاحب صنف شد خوب میتونه جوونا رو از بیکاری دربیاره ولی هنوز خیلی کار داریم
پاسخ
اصولا" بازاریابی شبکه ای آنلاین در هیچ کشوری شغل محصوب نمی شود و نمی تواند درصد بیکاری را تغییر دهد اما می تواند راهی برای درآمد مقطعی باشد زیرا این نوع بازاریابی ها به دلیل اینکه بیشتر در گروه تجارتهای مجازی محسوب می شود نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد و در صورت توقف افراد زیر مجموعه درآمد شما نیز صفر خواهد شد.
اگر دروغ می رهاند ، راستی همیشه رهاننده است.
پاسخ
آقای amohammadioun آیا در بادران گستر به نتیجه رسیدید؟ لطفا" نتیجه کار خود را در بادران را برای ما توضیح دهید.
پاسخ
من تو یه شرکت بازار یابی اینترنتی عضو شدم و درآمد خوبی هم دارم قبلا عضو بادران بودم ولی سه تا عیب بزرگ داره که مانع فروش زیاد وجذب زیر مجموعه میشه یک تعداد محصول که خیلی کمه تعدادشون فکر نکنم کلا 200 محصول داشته باشه دوم اینکه بعضی از محصولاتش مانند کیف های چرم و از این جور کالا ها جدید و زیبا نیستن سوم این که خیلی محصولاتش دیر به دستم می رسید
اما تو این شرکتی که فعالیت میکنم خیلی خوبه بیش از 5000 محصول با تنوع رنگ و سایز(برای پوشاک مانند پیراهن ، کفش ، شلوار)داره که بسیار کار فروش وبمستر رو راحت می کنه.
برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ من یه سری بزنید
آدرس وبلاگ: http://parsshop.blog.ir/
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان