امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غذا دادن به ماهی ها در کیش
#1
غذا دادن به ماهی ها در کیش: در جزیره کیش، وجود تفریحات متنوع باعث شده تا گردشگران زیادی از از داخل و خارج کشور به این منطقه سفر کنند. این جزیره دارای زیبایی های منحصر به فردی است که دیدن آنها برای همه بدون شک لذت بخش خواهد بود. یکی از تفریحات ساده اما لذت بخش که در جزیره کیش، بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است، غذا دادن به ماهی ها است. ماهی هایی که دیدن آن ها مسلما باعث ذوق شما خواهد شد.
[img=600x0]https://arshinparvaz.com/wp-content/uploads/2018/11/%D8%BA%D8%B0%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B4-min.jpg[/img]
جزیره کیش، به دلیل قرار گرفتن در کنار آب های نیلگون خلیج فارس، زیستگاه انواع بسیاری از آبزیان و موجودات دریایی است. ماهیان رنگارنگ و تزئینی بسیاری در این آب ها زندگی می کنند که غذا دادن به آن ها بسیار لذت بخش است. این ماهیان رنگارنگ خودشان را به هیچ وجه از دید شما پنهان نخواهند کرد، کافیست تا کمی نان در دریا بریزید تا ببینید که انواع ماهی های زینتی به سمت شما آمده و خودشان را به شما نشان خواهند داد. این تفریح یکی از استثنایی ترین تفریحاتی است که در جزیره کیش وجود دارد و می توانند مسافران را تا ساعت ها سرگرم کند.
[تصویر:  %D8%BA%D8%B0%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9...-2-min.jpg]
آب های جزیره کیش، بسیار شفاف و زلال است و به راحتی قادر به دیدن کف دریا تا عمق چند متری خواهید بود و به صورت یک آکواریوم طبیعی خواهد بود. کمتر نقاطی ار در دنیا می توان یافت که آب آن این چنین زلال و شفاف باشد و از لحاظ طبیعی بسیار دیدنی و جذاب باشد
اگر دوست داشته باشید که شما هم از این تفریح جذاب لذت ببرید می توانید به اسکله تفریحی کیش، اسکله تفریحی پارک ساحلی مرجان کیش بروید و برای ماهی ها غذا بریزید و آن ها را از نزدیک مشاهده کنید. البته در برخی دیگر از نقاط ساحلی جزیره نیز می توانبد برای ماهی ها غذا بریزید و آن ها را از نزدیک تماشا کنید.
پاسخ
#2
یکی از لذت بخش ترین کارها در کیش غذا دادن به ماهیان است
www.tajasom.ir
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان