امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی وب سایت چیست؟
#1
طراحی وب سایت چیست؟
به ایجاد یک وب سایت و طراحی آن از صفر تا صد، طراحی وب سایت گفته می شود. این مراحل در هر شرکت متفاوت بوده و بسته به زبان برنامه نویسی و برنامه کاری شرکت فرق دارد.
شرکت های طراحی سایت که وب سایت های سفارش داده شده را با استفاده از وردپرس ایجاد می کنند، طبق یک برنامه مشخص پیش می روند.
البته در برخی موارد که یکی از مشتریان طراحی وب سایت تقاضا تحویل وب سایت در مدت زمان کمتری را داشته باشد، زمان انجام این مراحل کوتاه تر شده و در مدت زمان کمتری وب سایت را به مشتری ارائه می دهند.
[تصویر:  photo-1466786784937-3e682c802b14-240x300.jpg]
به این صورت که در این بازه زمانی اعضای شرکت طراحی سایت تمرکز بیشتری روی آن پروژه داشته و آن را صرف مدت کوتاه تری به پایان می رسانند.
مراحل طراحی وب سایت
در کل باید گفت که مراحل طراحی وب سایت به این صورت است که یک شخص یا شرکت برای سفارش دادن یک وب سایت به شرکتطراحی سایت مراجعه کرده و در این خصوص با آن ها مشورت می کند.
متخصصین در شرکت، مشاوره های لازم را جهت داشتن یک وب سایت عالی به ایشان ارائه می کنند و تصمیمات لازم برای این کار اتخاذ می شود.
[/url]  سئو داخلی برای افزایش رتبه گوگل
[url=https://sitedp.com/site-design/%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%ae%d9%84%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%da%af%d9%88%da%af%d9%84/]

گرافیک و امکانات مورد نیاز وب سایت مشخص شده و در این مورد به یک توافق می رسند. تمامی این توافقات بر اساس سلیقه و نظر مشتری می باشد.
طرح مورد نظر پس از طراحی در فتوشاپ و تأیید مشتری کد نویسی و پیاده سازی می شود.
پروسه پیاده سازی طرح psd ممکن است چندین روز طول بکشد، این زمان بستگی به نوع طرح، پیچیدگی پروژه و تعداد صفحات و بخش های وب سایت دارد.
پس از اتمام وب سایت مرحله پشتیبانی از آن آغاز می شود. به تمامی خدماتی که پس از تحویل سایت به مشتری ارائه می شود، پشتیبانی گفته می شود.
[url=https://sitedp.com]طراحی سایت[/url]
[url=https://sitedp.com]طراحی وب سایت[/url]
[url=https://sitedp.com/behinesazi/]سئو[/url]

پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان