امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروسه ی طراحی سایت را آسان کنید
#1
پروسه ی طراحی سایت را آسان کنید 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران اما یک راه حل برای طراحی سایت وجود دارد هر بار که شما نیاز به اضافه کردن کد خاص به جای پیوند دارید، فقط یک پشتی در مقابل کد قرار دهید، سپس را بزنید یا فقط از فیلد خارج شوید اضافه نخواهد کرد اگر شما را اضافه نکنید را به جلو از لینک طراحی سایت شما اضافه می کند. این مفید است زیرا آنچه که شما می توانید در ویژگی قرار دهید به طور مداوم در حال تکامل است. به شما تا آنجا که به و پوشش لینک های لنگر مربوط می شود پوشش داده شده است. 
اما هر توابع جدیدی که ایجاد می شود، نیاز به آن را دارد عمودی یک لینک لینک لنگر را با ویژگی های سفارشی طراحی سایت متمرکز کنید با کلیک بر روی پیوند لنگر در معمولا بخش مهاربندی به بالای صفحه طراحی سایت یا فقط زیر نوار هدایت می شود. به طور پیش فرض، هنگامی که لینک لنگر آن کلیک می شود یک قسمت را به بالای صفحه می آورد. اما اگر میخواهید بخش لنگر را به وسط نمایشگر ببرید، چه این آسان است فقط یک ویژگی جدید سفارشی را اضافه کنید و مقدار آن را در اواسط طراحی سایت تنظیم کنید. 
عنصری را که میخواهید طراحی سایت را به آن متصل کنید لینکی که باعث حرکت میشود را انتخاب کنید، به برگه تنظیمات برگردید و روی نماد کلیک کنید تا یک ویژگی سفارشی جدید اضافه شود. به جای داده اسکرول و به طور متوسط به نام و مقدار، به ترتیب، از ویژگی های سفارشی طراحی سایت قسمت بخش لنگر به مرکز بخش لنگر در نمایشگر در حال حاضر بخش در هنگام نمایش کلیک بر روی لینک لنگر خود، خود را مرکز می دهد. اضافه کردن اسکرول داده ها قسمت درج شده را به مرکز طراحی سایت در می آورد.

توجه ممکن است لازم باشد طراحی سایت را مجددا بارگیری کنید تا در حالت پیشنمایش کار کند. همچنین اگر بخش لنگر بلندتر از منظره یاب باشد، همچنان به بالای صفحه ی نمایشی طراحی سایت حرکت می کند. سرعت اسکرول صاف را به لنگر کنترل کنید هنگامی که یک عنصر یک شناسه بخش تعریف می شود، می توانید یک لینک را برای لنگر کردن به آن بخش بنویسید. 
هنگامی که یک کاربر طراحی سایت روی آن لینک لنگر را کلیک کند، صفحه به راحتی در حالت بیش از حرکت می کند تا این شناسه را به آن شناسه برساند این یک ثانیه تمام است. در حال حاضر، یک ثانیه طول می کشد زمانی که آن را به یک تعامل می آید. بیشتر تعاملات کلیک و شناور بین است. البته، برای اسکرول طولانی نیاز به زمان کمی دارد، اما برای بسیاری، 1 ثانیه بیش از حد است. و برای کسانی که مایل به استفاده از پیمایش صاف طراحی سایت به عنوان یک اثر روایت، 1 ثانیه ممکن است خیلی کوتاه باشد. 
خوشبختانه شما می توانید این سرعت اسکرول طراحی سایت را با ویژگی های سفارشی تغییر دهید. شما می توانید این دو روش را انجام دهید بسته به اینکه آیا می خواهید تمام تعاملات اسکرول برای به اشتراک گذاشتن یک بار، و یا شما نیاز به کنترل بیشتر تابع را به تگ اضافه کنید تا همه عملیات اسکرول طراحی سایت در صفحه را تحت تأثیر قرار دهد داده های سفارشی داده-زمان اسکرول را به عنصر فردی که به آن عنصر وصل می کنید، برای کنترل سرعت اسکرول به آن عنصر طراحی سایت اضافه کنید.
طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت

طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت
قیمت طراحی سایت   تبلیغات در گوگل    قیمت طراحی سایت    قیمت طراحی سایت   قیمت طراحی سایت     

طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس   طراحی سایت با وردپرس    طراحی سایت با وردپرس

طراحی وب سایت
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان