امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره تلفنی
#1
مشاوره خانواده تلفنی 

مشاوره خانواده تلفنی 
مشاوره خانواده تلفنی در بناب:
انسان ها با یکدیگر تفاوت ها و شباهت های زیادی دارند. این تفاوت ها وشباهت ها لازمه یک بنای یک زندگی است و اگر زندگی بدون این ها شروع شود آن زندگی در معرض خطر یکنواختی قرار می گیرد و سست می شود تا فروپاشیده شود. اما این تفاوت ها و شباهت ها اگر زیاد یا بیش از اندازه باشند باز هم زندگی را در خطر قرار می دهند. در چنین زندگی افراد هم دیگر را درک نمی کنند و دعوا مشاجره بین آنها پیش می آید. شناختن تفاوت ها و شباهت برای شروع یک زندگی از مهم ترین چیزهایی هست که افراد باید به آن توجه کنند.
مسائلی که در هنگام ازدواج باید به آن توجه کرد
دو نفر که قصد شروع یک زندگی مشترک را دارند مسائل زیادی جلوی راه آنها است. مسائلی مانند خانه ، شغل ، درآمد و … . اما مهم ترین مسئله ای که باید به آن در هنگام ازدواج توجه شود تفاهم زوجین است . زوج ها باید در هنگام ازدواج با شناخت کامل یک دیگر را انتخاب کنند و با چشمی باز این انتخاب مهم را انجام دهند. انتخاب شریک زندگی از جمله مهم ترین انتخاب هایی است که یک فرد در طول زندگی خود انجام می دهد. این انتخاب حال و آینده او را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند باعث پیشرفت یا پسرفت او شود.
مشاوره خانواده تلفنی برای ازدواج
تحقیقات و مشاهدات نشان داده است که جوانان هنگام ازدواج بیشتر از علاقه و احساسات خود پیروی می کنند تا از عقل و منطق خود. پیروی از علایق و احساسات در این امر مهم باعث می شود تا ما انتخابی بسیار ریسک پذیر داشته باشیم و با چشمانی بسته انتخاب کنیم که نتیجه خیلی از این انتخاب ها به طلاق منجر می شود. مشاور خانواده می تواند در این امر به شما کمک کند و میزان تفاهم و تفاوت زوج ها را بسنجد و تا حدودی شما را از آینده این ازدواج مطلع کند.
 مشاوره تلفنی خانواده

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده تلفنی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان