امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیکاپ ویزای فوری | پیکاپ پاسپورت کانادا ، انگلیس و آمریکا
#1
مراحل اخذ ویزا و پیکاپ ویزا
پیکاپ ویزا آخرین مرحله از سلسله مراحل فرایند اخذ ویزا می باشد. زمانی که شخصی جهت اخذ ویزای کشوری اقدام می نماید، اولین مرحله آن گرفتن وقت سفارت کشور مورد نظر، تکمیل فرم درخواست ویزا و تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزای آن کشور است. اگر کشور مورد نظر داخل ایران سفارت داشت، متقاضی می تواند مراحل اخذ ویزا را در کشور خود دنبال نماید. ولی چنانچه کشور مورد نظر داخل ایران سفارت نداشت (مانند کشورهای کانادا و آمریکا)، متقاضی می بایست جهت اخذ ویزا به یکی از سفارت های کشور مورد نظر در یکی از کشورهای همسایه (معمولا ترکیه، امارات و ارمنستان) مراجعه نماید.

سفارت انگلیس در تهران نیز به علت کمبود نیرو و امکانات در وقت دهی سفارت  محدودیت دارد، لذا برخی متقاضیان ویزای انگلیس می بایست جهت اخذ ویزای انگلیس به سفارت انگلیس در انکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ایروان مراجعه نمایند. زمانی که ویزای متقاضی صادر می گردد متقاضی می بایست مجددا به کشور همسایه مراجعه کند که ویزای خود را تحویل بگیرد. در این شرایط پیکاپ ویزا ( پیکاپ پاسپورت ) توسط یک نماینده قانونی گزینه ای مقرون به صرفه تر خواهد بود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا با آژانس هواپیمایی سبزینه برای هر کشور متفاوت است، که کمی پایین تر به لیست مدارک لازم بر اساس کشور و همچنین تعرفه پیکاپ ویزا اشاره شده است.

پیکاپ ویزا از آنکارا
پیکاپ ویزا از آنکارا برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا توسط پروازهای مخصوص پیکاپ ویزا انجام می پذیرد. پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه، و پیکاپ ویزای انگلیس و امریکا از انکارا در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه انجام پذیر است. هزینه پیکاپ ویزا از انکارا و مدت زمان پیکاپ ویزا از انکارا بر اساس کشور متفاوت است. لیست تعرفه پیکاپ ویزا از انکارا به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از انکارا 200،000 تومان + 138 لیر

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از انکارا 65 دلار

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از انکارا 60 دلار

مدت زمان پیکاپ پاسپورت از انکارا حدود 2 هفته کاری به طول خواهد انجامید.

پیکاپ ویزا از ارمنستان
پیکاپ ویزا از ارمنستان برای ویزای انگلیس و امریکا از طریق ارسال پاسپورت توسط پرواز هواپیما امکان پذیر می باشد. پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان در روزهای جمعه، و پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان در روزهای سه شنبه انجام می پذیرد. سفارت امریکا و سفارت انگلیس در ارمنستان در شهر ایروان قرار دارد. هزینه پیکاپ ویزا از ایروان به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان 400،000 تومان

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان 60 دلار

مدت زمان پیکاپ پاسپورت از انکارا حدود 2 هفته کاری به طول خواهد انجامید.

پیکاپ ویزا از دبی
پیکاپ ویزا از دبی برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ ویزا از دبی به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از دبی 190 درهم

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از دبی 140 درهم

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از دبی 190 درهم

مدت زمان پیکاپ ویزا از دبی حدود 3 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت تر ممکن است پیکاپ ویزا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد.

پیکاپ ویزا از استانبول
پیکاپ ویزا از استانبول برای ویزای انگلیس انجام پذیر است. پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه توسط پروازهای مخصوص پیکاپ پاسپورت (پیکاپ ویزا) انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ ویزا از استانبول به شرح ذیل می باشد:

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول 60 دلار

مدت زمان پیکاپ ویزا از استانبول حدود 2 هفته کاری می باشد.

پیکاپ ویزا از ابوظبی
پیکاپ ویزا از ابوظبی برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ پاسپورت از ابوظبی نسبت به پیکاپ از دبی بالاتر است، و به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی 440 درهم

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی 440 درهم

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از ابوظبی 440 درهم

مدت زمان پیکاپ ویزا از ابوظبی حدود 3 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت تر ممکن است پیکاپ ویزا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد.

پیکاپ ویزای کانادا به چه صورت است؟
پیکاپ ویزای کانادا از انکارا ، استانبول و دبی توسط نماینده قانونی ( آژانس هواپیمایی سبزینه ) امکان پذیر است. پیکاپ ویزا از انکارا در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه توسط پرواز های مخصوص پیکاپ انجام می پذیرد. پیکاپ ویزا از دبی نیز هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام پذیر است.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا
پرینت تاییدیه ویزا از پرتال سایت رسمی سفارت یا ایمیل تاییدیه ویزا
پاسپورت
رسید بیو متریک
مدارک لازم برای ویزای مهاجرتی شامل 2 قطعه عکس 7*5 به همراه آدرس ، تاریخ ، مهر و شماره عکاسی و تکمیل صفحه اخر ایمیلی که از سفارت دریافت شده است
مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا
مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از انکارا و دبی حدود 2 هفته خواهد بود. البته در زمان های خلوت ممکن است پیکاپ ویزای کانادا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد. پس از بازگشت پاسپورت به آژانس سبزینه ، متقاضی می بایست پاسپورت خود به همراه برچسب ویزا را در آژانس هواپیمایی سبزینه تحویل بگیرد.

قیمت پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟
قیمت پیکاپ ویزای کانادا از انکارا 200،000 تومان + 138 لیر

قیمت پیکاپ ویزای کانادا از دبی 190 درهم

قیمت پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی 440 درهم

ادامه مطلب در : https://sabzineh.ir/visa/%d9%be%db%8c%da...%b2%d8%a7/

پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان